Bugün

Karsspor Kick boks Kulübü Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda

02.03.2016   21:19

 Karsspor Kick boks Kulübü Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda
Karsspor Kick boks Kulübü Eskişehir’de düzenlenen Profesyonel Kick Boks Türkiye Şampiyonası’nda elde ettiği başarı sonrasında başkentte bir takım ziyaretlerde bulundu.
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na gerçekleştirdikleri ziyarette Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Yalçın Topçu tarafından karşılanan Karsspor Kulübü 2. Başkanı Alper Tunga Kılıç, Karsspor Kick boks Kulübü Antrenörü Bülent Gönen ve geçtiğimiz günlerde Eskişehir’de düzenlenen Kick Boks Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye 2. Olan Ömür Çapraz, başarı öyküsünü başkente taşıdı.
Misafirlerini makamında ağırlayan Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Karslı Yalçın Topçu, Kars adına ülkemizi temsil etme hakkı kazanan Ömür Çapraz’ı tebrik ederek, bir Karslı olarak gurur duyduğunu söyledi. Antrenör Bülent Gönen’e de başarılarından dolayı teşekkür eden Topçu, bir Karslıya yakışır şekilde gençleri sahiplenen başta Karsspor Kulübü Başkanı Muharrem Yıldız ve 2. Başkanı Alper Tunga Kılıç’ın ve sporcularının sonuna kadar arkasında olduğunu kaydetti.
Karsspor 2. Başkanı Alper Tunga Kılıç, antrenör Bülent Gönen ve Milli Sporcu Ömür Çapraz’da Topçu’ya ülkemize yeni başarılar kazandırmak için yumruklarını daha sert sallayacakları sözü verdiler.
(UA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSIKategori:
Etiketler:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.